Překyselení

Kyselost těla

Pokud je naše tělo zdravé, vládne v něm harmonie. Harmonie mezi zásaditými a kyselými látkami, které přijímáme v potravě. Pokud ale přijímáme ve větší míře kyselinotvornou stravu, nastane překyselení, které způsobuje únavu a zaplavení organismu jedy.

Odborníci se shodují, že pokud se „acidóza“ neřeší, dochází k postupnému poškozování zdraví, oslabení jednotlivých tělesných orgánů a nakonec tělo podlehne některé z řady nemocí

Co způsobuje překyselení organismu?

Překyselení organismu způsobuje hlavně strava. Ta je vždy základem pevného zdraví a příčinou nemocí.

Dále, nadměrná fyzická námaha, která vytváří velké množství kyseliny mléčné, již tělo nestačí odbourávat, hladovění, drastické hubnutí, zejména z omezení příjmu sacharidů a nadměrného příjmu bílkovin a také rychlé odbourávání tuků.

Dále metabolické a hormonální poruchy, cukrovka, onemocněním ledvin, které nezvládají vylučovat škodlivin z organismu, sedavý způsob života a sedavé zaměstnání v uzavřeném prostoru.

To způsobuje únavu a bolest hlavy a proto je po práci vhodný pohyb na čerstvém vzduchu, který okysličí krev. Také průjem, při němž se z těla vylučují zásadité látky. Nemoci ledvin, dýchací choroby a střevní problémy.

Z psychiky tento problém způsobují negativní emoce (strach, hněv, závist) a také stres.

Co na to naše tělo?

Jakmile se zvýší hladina kyselin v organismu nad normál a klesne hladina zásadotvorných látek, snižuje se odolnost našeho těla vůči nemocím, jako jsou infekce, plísně, kvasinky, nádory… Kyseliny, které tělo nezvládá neutralizovat ani vyloučit, se hromadí ve svalech, kloubech, tepnách, žlučníku, ledvinách, kůži.

Pokud člověk trpí zácpou, což je také důsledek nesprávného stravování a převážně kyselinotvorné stravy, hromadí se v těle nestrávené zbytky, toxické látky z potravy a metabolické odpadní látky. Tím se snižuje vstřebávání veškerých živin, vitamínů, minerálů, zhoršuje se imunita a toxické látky se dostávají do celého těla. Zácpa jde velice často ruku v ruce s překyselením organismu.

Hromadění kyselin, toxických odpadů a snížené vstřebávání živin vede ke zhoršenému hojení ran, nedostatku vápníku, zubnímu kazu, alergiím, onemocnění ledvin, jater, srdce, nadledvinek, dně, horečnantým onemocněním, otravám, revmatickým onemocněním, poruchám centrální nervové soustavy, extrémně nízkému tlaku.

Poradíme Vám jak si změřit kyselost Vašeho těla, jak již vzniklou kyselost vyrovnat a uvést organismus do acidobazické rovnováhy.

Dáme Vám informace, jaké produkty proti překyselení používají sportovci a jejich profesionální sportovní lékaři.


Infolinka Trendlife:
telefon:
+420 722 505 004
e-mail:
info@systemzdravi.cz
web:
kontaktní formulář
Přejít na stránku Business trend
Přejít na stránku Systém zdraví
Přejít na stránku Systém hubnutí

Copyright Trendlife 2010